Catering bankietowy

Biesiada z Kuroniem Catering. zajmuje się organizacją przyjęć i bankietów. Przygotowujemy wydarzenia z udziałem od kilkudziesięciu, do kilku tysięcy gości jednocześnie.

Bankiety i przyjęcia realizujemy w systemie zasiadanym oraz bufetowym, oprawę i dekoracje dostosowujemy je do rangi oraz charakteru wydarzenia. Posiadamy profesjonalny sprzęt gastronomiczny, stoły, zastawę i bieliznę stołową, co sprawia, że możemy zaproponować swoim klientom bardzo wysoką jakość realizacji w połączeniu z konkurencyjną ceną.

Zatrudniamy najlepszych polskich kucharzy. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości porcelanie Claudett oraz Wersall. Stosujemy podgrzewacze rolltop VIP oraz Classic. Używamy najwyższej jakości obrusów oraz skirtingów.

Zespół Biesiady z Kuroniem Catering uzupełniają profesjonaliści z zakresu dekoracji stołów i wizualizacji pomieszczeń. Przygotowane przez nas dekoracje zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta.

Każdego dnia obsługujemy kilkuset gości, co stanowi najlepszą rekomendację Biesiady z Kuroniem Catering.

 

Przykładowe menu bankietowe w stylu zasiadanym >>>

Przykładowe menu bankietowe - stół szwedzki >>>

REFERENCJE

Przygotowane przez Was potrawy zachwycały jak zawsze smakiem i zaskakującą aranżacją, nawiązującą do naszego jubileuszu.

Rafał Nowak
KUŹNIA PR SP. Z O.O.