Biesiada z Kuroniem Catering

Jedzenie to życie, pasja i radość. Jedzenie to również tradycja, to dziesiątki, a czasem nawet setki lat ciągłości smaku i inspiracji.

Jako Biesiada z Kuroniem Catering jesteśmy zarażeni wielopokoleniową pasją rodziny Kuroniów do tworzenia nietuzinkowych kulinarnych smakowitości. Jesteśmy wierni tej pasji i zasadom, w myśl których każde powierzone nam zadanie traktujemy wyjątkowo i priorytetowo.

Naszym głównym zajęciem jest codzienna realizacją usług cateringowych i gastronomicznych. Organizujemy bankiety, biznes lunche, pikniki, przyjęcia prywatne i każdego rodzaju, inne wydarzenia wymagające właściwej oprawy kulinarnej a także aranżacji wnętrz lub terenu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zgodnie ze wszystkimi normami sanitarnymi w tym również zgodnie z systemem HACCP.

Pracują z nami najlepsi polscy kucharze i kelnerzy, dysponujemy sprzętem i zapleczem kuchennym pozwalającymi zrealizować catering już od kilku osób do nawet kilku tysięcy osób jednocześnie.

Oprawę cateringu – rodzaj zastawy, dekoracji, poziom serwisu – dostosowujemy do potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów.

Nasza kuchnia ceniona jest za wspaniały smak przygotowywanych potraw i ich ponadprzeciętne walory estetyczne.

Każdego dnia obsługujemy z sukcesem kilkuset gości.

Kochamy to co robimy, dlatego robimy to dobrze!

REFERENCJE

W okresie współpracy firma zaprezentowała wysoki poziom świadczonych usług oraz terminowe wykonanie. (...) Obsługa kelnerska była profesjonalna i dyskretna.

dr Ewa Trojanowska
Ministerstwo Obrony Narodowej